Instagram Başarı Hikayeleri

Instagram Başarı Hikayeleri

Aşağıdakiler gibi vaka çalışmaları ve başarı hikayeleri aracılığıyla başkalarının deneyimlerinden öğrenebilirsiniz.

Belirli bir niş yaşam tarzını benimseyin ve tutkulu olduğunuz ürünleri satmaya başlayın. Herhangi bir tutku, hobi veya başkalarıyla paylaşmak istediğiniz herhangi bir şey olabilir. Sadece en iyi yaptığın şeyi yap.

Sosyal medya platformlarını e-ticaret sitenize bağlayan uygulamalarla, sorunsuzluk daha da iyi. Shopify, Instagram’ı iş için kullanma sürecinin tamamını daha da basitleştiren Instagram İşletme Hesabı entegrasyonu ile birlikte gelir .

Instagram pazarlamasını e-ticaret mağazalarına entegre eden bazı markalara bakalım. 

 

BeardBrand ilk olarak bir New York Times makalesinde yer aldı. Mağazaları yalnızca 30$ ve kararlı bir satıcıyla başladı. Instagram’dan nasıl para kazandıkları benzersiz ve süper havalı.

BeardBrand.com, 183.000’den fazla takipçisi ile güçlü bir Instagram varlığına sahiptir ve bu da sakalla ilgili ürünlerinin satışında büyük zaman kazanmalarına yardımcı olur.

RadSlimeShop

 

800.000’den fazla takipçisi olan rad.slime’ın hisseleri genellikle 24 saat içinde tükenir. Videolar net ve net. İzleyiciler, renkli patlayan slime’ın kalıplandığını duyabilir. Parlak, fotojenik videolar inanılmaz bir pazarlama gücüne sahiptir.

Bu Minty Rainbow Chip slime , 426K’dan fazla görüntü oluşturdu. Bu muazzam sayıda görüntüleme ile ürünün neden 24 saat içinde satıldığı anlaşılabilir.

RadSlimeShop.com , Shopify’ın esnek ve uyarlanabilir e-ticaret platformunu kullanır. Etkileyici ürün videolarının sanatını ve bilimini elde ettikten sonra Instagram’dan para kazanmak nispeten kolay olabilir .

estetik

 

Aesthentials’ın kurucusu Justin Wong, sevimli Harajuku tarzı moda konusunda tutkulu. Büyük Instagram hesabı, ana pazarlama kanalıdır. 

Her Instagram gönderisinin belirli bir ruh hali ve vibe uyacak şekilde titizlikle düzenlendiğini unutmayın. Wong , dropshipping iş modeliyle çeşitli ürünler satarak Instagram’da ayda 12 bin dolar kazanıyor . 

Birkaç satıcı olsa da, ürünler müşteriler tarafından satın alınana kadar mağaza sahibi tarafından satın alınmaz. 

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş