IGTV’de daha uzun videolar yayınlayın

IGTV’de daha uzun videolar yayınlayın

Makaralar Instagram’ın TikTok’a yanıtıysa, IGTV YouTube’u yansıtır. IGTV, bir saate kadar videolar yayınlamanıza olanak tanır. 60 dakikanın tamamı takipçilerinizin Instagram özet akışlarından görüntülenemeyecek, ancak ilk dakika görünecek.

IGTV’yi neden kullanmalısınız? İşte sizi uzun biçimli videonun işletmeniz için harcadığınız zamana değer olduğuna ikna edebilecek üç avantaj:

  • Daha fazla etkileşim: Farklı kullanıcıların farklı kullanıcı tercihleri ​​vardır. Bazıları hızlı ve hızlı Makaralardan hoşlanırken, diğerleri daha derinlemesine içeriği tercih eder. Her ikisini de yapın ve daha geniş bir kullanıcı grubuna hitap ederek etkileşiminizi artırın.
  • Daha fazla hikaye anlatımı: Bir dakika veya daha kısa sürede söyleyebileceğiniz çok şey var. IGTV, markanızın hikayeler anlatmak, tavsiyelerde bulunmak, müşteri endişelerini yanıtlamak veya ürünleri göstermek için kullandığı yerdir.
  • Daha fazla iletişim. Günümüzün tüketicileri özgünlük için can atıyor. IGTV, markanızın çok boyutlu kişiliğini ifade etmesi için başka bir platform sağlar.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş