Instagram’da Sizi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirsiniz?

Instagram’da Sizi Takip Etmeyenleri Nasıl Görebilirsiniz?

Bilinmesi gereken

  • Kontrol etmenin 2 temel yolu vardır: Manuel bir yaklaşım veya Follow Meter veya Followers Tracker Pro gibi üçüncü taraf uygulamaları kullanın.
  • Aniden takipçilerde bir düşüş fark ettiyseniz, bunun nedeni gerçek kaldırmalar yerine Instagram ile ilgili bir sorun olabilir.

Bu makale, takipçileri izlemek için manuel süreci kapsar ve güvenilir üçüncü taraf uygulamalarının kullanması için birden fazla öneri sunar.

Sizi Takip Etmeyenleri Nasıl Kontrol Edebilirsiniz: Manuel Yol

Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları kontrol etmenin en temel yolu, tam takipçi sayınızın ve belirli kullanıcıların üstünde kalarak bunu manuel olarak yapmaktır. Takipçi sayınızın düştüğünü fark ederseniz, sizi hala takip edip etmediklerini doğrulamak için bu belirli kullanıcıların “Takip Edilenler” listelerini inceleyebilirsiniz.

Bu açıkça çok zaman alan ve pratik olmayan bir iştir – özellikle düzenli olarak dalgalanan çok sayıda takipçiniz olduğunda. Takip ettiğiniz ve takibi bırakanlarınızı takip etme konusunda uzmanlaşmış bir araç kullanmaktan çok daha iyisiniz.

Takipçileri Analiz Etmek İçin Kullanılacak Üçüncü Taraf Uygulamaları

Instagram, gizlilik nedenleriyle API’sini gerçekten çökertti, bu da üçüncü taraf takip etmeyen uygulama geliştiricilerinin, kullanıcıların takipçilerine nasıl erişebilecekleri konusunda çok daha sınırlı olduğu anlamına geliyor. Sizi takibi bırakanları gösterdiğini iddia eden bir uygulamayı kullanmayı denediyseniz ancak bunun çalışmadığını fark ettiyseniz, Instagram API’sinde yapılan bu değişiklikler bunun nedenini açıklayabilir.

Bununla birlikte, hala size yardımcı olabilecek birkaç iyi üçüncü taraf uygulaması var. İşte Instagram hesabınıza bağlanan ve size takipçileriniz (ve takip etmeyenleriniz) hakkında bazı faydalı bilgiler veren üç farklı hesap.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş