Instagram’da Birisi Nasıl Sessize Alınır

Instagram’da Birisi Nasıl Sessize Alınır

Belirli bir kullanıcının Instagram gönderilerini veya hikayelerini görmek istemiyorsanız , takibi bırakmadan veya engellemeden hikayelerini veya gönderilerini sessize alabilirsiniz . Ayrıca, onları susturduğunuzu asla bilmeyecekler.

Bir kullanıcının sesini kapatmak, ona hala bağlı olduğunuz anlamına gelir (yani, onları hala takip edersiniz), ancak içeriği artık ana sayfa akışınızda görünmez ve hikayelerini görmezsiniz. Bir kişiyi sessize alırsanız, gönderilerinizi ve hikayelerinizi görmeye devam edebilirler.

Bir Instagram Kullanıcısının Gönderilerini ve Hikayelerini Nasıl Sessize Alırsınız?

Yayınlar, feed’inizde görünür. Hikayeler, feed’inizin üst kısmında profil resimleri olarak yatay bir çizgide görünür. Belirli bir kullanıcı için birini veya her ikisini birden görmeyi nasıl durduracağınız aşağıda açıklanmıştır.

  1. Instagram’da oturum açın ve kullanıcının Instagram sayfasına gidin. Arama simgesini seçebilir ve adını arama çubuğuna girebilirsiniz .

  2. Instagram sayfalarında, profil resminin altında Takip Ediliyor’u seçin .

  3. Sessiz’i seçin .

  4. Ayarlayarak Sessiz mesaj Mesajını geçiş üzerinde . Hikayeler anahtarını açarak hikayeleri sessize alın .

    Kullanıcının profil resmi biraz şeffaflaşacak ve hikayeleri beslemenizin sonunda gösterilecektir.

    Bir kullanıcıyı doğrudan feed’inizden de sessize alabilirsiniz. Bir kullanıcının akışının sesini kapatmak için, adının yanındaki üç noktaya > Sesi Kapat > Gönderileri Sesi Kapat veya Gönderileri ve Hikayeyi Sesi Kapat seçeneğine dokunun .

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş