Instagram Hikayeleri

Instagram Hikayeleri

Bir Instagram hesabını büyütmenin bir başka harika yolu da Instagram Stories aracılığıyla takipçilerinizin hayatınızın veya işinizin perde arkasını izlemesine izin vermektir! İnsanlar, arkasındaki insanları gördüklerinde bir markaya daha bağlı hissediyorlar ve aynı şey serbest çalışanlar veya küçük işletmeler için de geçerli.

Sean, eşi ve oğlunun merkezi bir rol oynadığı aile hayatının videolarını paylaşıyor. Bu, onu bir ‘şirket’ yerine ilişki kurabilen normal bir adam olarak gösterdiği için bir topluluk oluşturmanın harika bir yoludur.

Bir Instagram hesabını büyütmeye çalışıyorsanız, ürününüzü veya hizmetinizi daha sonra satmak için daha iyi bir konumda olduğunuz için takipçilerinizle aranızda güven oluşturmak önemlidir.

“İnsanların Hikayelerime verdiği yanıtlarla daha iyi etkileşim aldığımı fark ettim. Bunun nedeni, belirli bir gönderiyi gören herkese hitap edebilecek feed’imden ziyade takipçilerime yönelik içeriğin olması. ”

Hikayelerin geçici doğası, Instagram kullanıcılarına paylaştıkları türde fotoğraf veya videolarda daha fazla özgürlük sağlar – akışta gurur duymayan bir şey Hikayelerde yine de paylaşılabilir.

Benzer şekilde, genellikle anlık, ham ve doğal olmaları, sosyal medyada giderek daha nadir hale gelen gerçek bir ‘gerçek yaşam’ hissi yaratır. Sektörden veya işletme büyüklüğünden bağımsız olarak, herhangi bir kişi veya marka, Instagram hesaplarını büyütmeye yardımcı olmak için özel sahne arkası içeriği göstermek için Hikayeleri kullanabilir.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş