Direkt Mesajlar

Direkt Mesajlar

Sean ayrıca Instagram hesabını büyütmek için doğrudan mesajlar kullanıyor. Hem takipçileriyle hem de hedef kitlesinde henüz kendisini takip etmeyen kişilerle sohbetler başlatarak topluluk oluşturuyor ve erişimini artırıyor.

Tavsiye vermek veya istemek, benzer hesapları iltifat etmek veya cesaret verici sözler söylemek olsun, tüm bu konuşmalar Instagram hesabının büyümesine katkıda bulunuyor!

Topluluk katılımı, içerik oluşturma ve yayınınızın iyi görünmesini sağlamak için Instagram’da genellikle göz ardı edilir . Bununla birlikte, tartışmasız Instagram pazarlamasının en değerli alanlarından biridir, çünkü sonuçta katılım oranınızı artıran gerçek ilişkiler yaratır – çünkü takipçileriniz  aslında  sizi, hayatınızı ve işinizi önemsiyor.

Herkes bir Instagram hesabını büyütmek için bu stratejiyi uygulayabilir: hedef kitlenizin Hikayelerine gerçek bir ilgiyle yanıt vermeniz yeterlidir. Sohbeti ateşlemek için biraz değer katmayı hedefleyin, yani sadece kalp göz tepkisine tıklamayın ve bir yanıt beklemeyin!

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş